مرجع رسمی مقالات عطر مرجع رسمی مقالات عطر .

مرجع رسمی مقالات عطر

نیای بو و ادکلن دنیای جذابی

بهترین عطر زنانه
نیای بو و ادکلن دنیای جذابی میباشد که میتواند نسبتاًً کلیه اشخاص را زیر تأثیر قرار دهد. اکثری از اشخاص دارای شهرت می‌باشند که با مارک و جور عطری که به کار گیری مینمایند، شناخته می گردند. از جرج کلونی با رایحه Carthusia گرفته تا البته واتسون که با رایحه Lancome Tresore Midnight rose شناخته می شوند. می‌اقتدار خاطرنشان کرد عطری که استعمال میکنید نشان‌دهنده روحیه و طبع شماست و می‌توانید احساس بسیار نیکی بدست آورید.

گزینش بو مطلوب میتواند در معنای حسی باشد که شما در او‌لین مواجهه با سایرافراد منتقل می‌کنید. پس در گزینش آن بایستی وسواس به خرج دهید. بعلاوه در شرایطی‌که حس نیاز به رایحه و ادکلن پیدا کرده و خصوصی به بازار این جنس آرایشی پرطرفدار زده باشید، با اشکال متنوعی، چه از دید بها و چه از دید ماندگاری و پخش رایحه عکس العمل میکنید و در اصلً بسیار پیش میاید که یک دسته یگانه را با ارزش ها و کیفیت های متنوع می‌بینید که شمارا به تردید وا می دارد. پس راه حل چه می‌باشد؟ صرفا شیوه گزینش صحیح، داشتن داده ها کافی میباشد. درین متن تلاش گردیده تا گونه های عطرها را به شما معرفی کرده و شما‌را با مواقعی که در هنگام خرید بو بایستی درنظر داشته باشید آشنا کنیم.

گونه های بو از نگاه واحد سنجش اسانس روغنی
بو و اسانس به صورت معمول از روغن‌های مخصوصی که از گل‌ها استخراج می شوند، به دست می آید که برای معطر و خوش بوسازی تن اشخاص به کارگیری می گردد. ترازو این روغن در رایحه در معنای کیفیت بو بوده و هرچه ترازو آن در بو طولانی تر باشد، کیفیت و ماندگاری رایحه فراتر رفته و بو‌ای دلپذیرتر خواهد داشت. عطرها را می قدرت بر حسب واحد سنجش اسانس روغنی که در آنها به عمل رفته به یکسری جور تقسیم کرد.

پرفیوم
شایسته ترین و ماندگارترین جور عطر‌ها با حدود ۴۰ درصد اسانس روغنی می باشند. پرفیوم‌ها دارنده شدت و ماندگاری بالایی میباشند و گران بها‌ترین دسته عطر‌ها به اکانت میایند.

ادو پرفیوم
رده دوم پس از پرفیوم‌ها را دارا‌هستند و با داشتن درصد روغن کمتر که معمولاً دربین ۱۵ تا ۳۰ درصد میباشد، در موضع دوم قرار می گیرند.

ادوتویلت
این تیم کمترین ترازو روغن را نسبت به دو مجموعه پیشین دارا‌هستند که سبب ارزان‌خیس بودن آنها می‌گردد. این مجموعه فقط ۸ تا ۱۵ درصد روغن دارا هستند.

ادکلن
عموماً صرفا برای آقایان استعمال می گردد و چیزی نزدیک به ۴ درصد روغن دارااست.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۴:۲۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

چرا می بایست مورخ انقضای رایحه و ادکلن را باز نگری کنیم؟

بهترین عطر زنانه

بو، یک تجربه‌ی فرضی میباشد و بدون واسطه با حالات روحی و تجربیات روزمره‌ی اشخاص در رابطه میباشد. شاید بتوان اظهار کرد او‌لین عنصر تأثیرگذاری در اولیه عکس العمل اشخاص با یکدیگر، بوی بو آن ها باشد. درحال حاضر، در شرایطی که فردی از عطری مورخ قبلی استعمال نموده باشد و بوی تند و تیز نامطلوبی داشته باشد، گشوده هم قادر است دقت مثبت اشخاصی که روزمره با آنان راز و عمل دارااست، جلب نماید؟ آری، صحیح خواندید، بو مورخ مصرف پیشین. مفهومی که احتمالاً معدود‌خیس به آن دقت میگردد و تصوری خطا از آن در جامعه صورت گرفته که میگوید رایحه‌ها مورخ انقضا ندارند و بازه زمانی استعمال‌ی نامحدودی دارا هستند. درین مقاله به شما درین‌باره بیش‌خیس می گوییم.

احتمالاً شما هم طی سالیان، بسته‌های بهداشتی و آرایشی دربرگیرنده بو و ادکلن از دوستان عزیز و دوستان خویش تحت عنوان کادو اخذ کرده‌اید و موقع به کار گیری، گهگاه متوجه گردیده‌اید که از بعضی از آن ها بیش‌خیس از 5 سال میباشد که می‌گذرد. در چنین قوانینی، بایستی بدانیم آیا بو‌ها مورخ انقضا دارا‌هستند؟ چنانچه این‌سیرتکامل میباشد، چطور بفهمیم هنوز قابل استعمال می‌باشند یا این که هنوز کیفیت عصر ساخت خویش را دارا‌هستند و این‌ که آیا ابداً آنالیز کردن مورخ انقضای بو و ادکلن ضرورتی داراست؟ درین مقاله همت کرده‌ایم به سؤالات رایجی که راجع به مورخ انقضای رایحه و ادکلن، ارتفاع قدمت اثرگذار رایحه، ادکلن مردانه و زنانه، شیوه‌ی محافظت صحیح و درست و کارداران مؤثر در تغییر‌و تحول ادغام شیمیایی رایحه جواب دهیم:

سؤال نخستین: آیا بو‌ها مورخ انقضا دارا هستند؟

سؤال دوم:‌ چرا می بایست مورخ انقضای رایحه و ادکلن را باز نگری کنیم؟

سؤال سوم: آیا ظواهر بو فاسد عوض می شود؟

سؤال چهارم:‌ آیا بوی بو و ادکلن تغییر‌و تحول می کند؟

سؤال پنجم:‌ آیا راهی برای مورخ مصرف سفارش گردیده بو و ادکلن موجود هست؟

سؤال ششم:‌ آیا راهی برای نگه‌داری بهتر بو و ادکلن موجود هست؟


آیا بوی بو و ادکلن تغییر‌و تحول می کند؟
آیا رایحه‌ها مورخ انقضا دارا هستند؟

سریع‌ترین و مشقت بار‌ترین جواب به‌این سؤال، آری میباشد. طاقت فرسا، زیرا حتی چنانچه پول متعددی برای یک بو مارک و اصل و دارای اعتبار داده باشید، در حالتی که برهه زمانی متعددی از مورخ ساخت آن می‌گذرد، می بایست با آن خداحافظی نمائید. اینکه معمولاً به مورخ انقضای بو‌ها توجهی نمی شود، واقعیتی میباشد،‌ البته ما به شما می گوییم که مراد از مورخ انقضای رایحه و ادکلن چه می باشد و آیا حقیقتاً فاسدشدنی می‌باشند؟ معنی فاسد شدن بو با مضمون‌ فاسد شدن طعام متعدد میباشد و به مخلوط شیمیایی آن بستگی دارااست. برای مثال، کاسه نگه‌داری، مارک، ترکیبات بو مردانه و بو زنانه زیرا گوناگون میباشد، و شیوه‌ی نگه‌داری در زمان قدمت موثر آن مؤثر میباشد.

درصورتی که بخواهیم طولانی تر توضیح دهیم، می بایست بگوییم که مخلوط شیمیایی عطرها و ادکلن‌ها با گذر دوره، تصمیم به شستن و اکیداسیون پیدا میکنند و این دستور در عطر، رنگ بو تغییر و تحول به وجود میاورد و سبب بروز عکس العمل‌های آلرژی‌زا میگردد. بنابراین بوی نا مطلوب و تند، ظاهری مختلف و ساخت آلرژی، خارش و سوزش از علائم منقضی شدن بو می گردد.

حقیقت این میباشد که بر روی شیشه‌های رایحه و ادکلن یا این که باکس‌ی آنها، برچسب یا این که علامتی میباشد که میگوید بازه استعمال از این جنس، برای مثال 12 یا این که 24 ماه میباشد، ولی لزوماً بدین معنا وجود ندارد که شما پس از این زمان دیگر نمی‌توانید از این بو یا این که ادکلن به کارگیری فرمائید،‌ صرفا اینکه کیفیت بو پس از عصر سفارش گردیده کاهش پیدا می‌نماید و ممکن میباشد استعمال از آن برای پوست و تن ساخت آلرژی و خارش نماید.

اما، مورخ انقضای رایحه دو مرحله دارااست. یک کدام از دوره ساخت مقدمه میشود و عموماً 3 تا 5 سال امکان مصرف را به رایحه میدهد و دیگری، از دوره اولی استعمال که معمولا بر روی باکس‌ رایحه درج می‌گردد و از 12 تا 24 ماه یا این که گهگاه بیش تر متغیر میباشد و به عواملی زیرا مارک، مخلوط شیمیایی و حالت نگه داری بستگی داراست.

چرا بایستی مورخ انقضای بو و ادکلن‌ها را باز بینی کنیم؟

به جهت نحوه‌های نادرست نگه‌داری، دمای نامناسب و موقعیت کلی و محیطی که رایحه ممکن میباشد در حین قدمت خویش تجربه نماید، تعادل مواد شیمیایی و ترکیبات آن تغییر تحول میکند و مولکول‌ها در بو تجزیه و مخلوط میشوند. این تغییرات شیمیایی، در طول استعمال میتواند موجب تحریک و حتی برخورد‌های آلرژیک شود. بنابراین، ممکن میباشد فکر کنید به بو گزینه عشق خویش حساس میباشید در حالی که معمولی میباشد و صرفا رایحه شما از مورخ قبلی میباشد. حالا، چطور می توانیم از بروز آلرژی‌های این چنینی دوری کنیم؟

 


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۲:۰۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

آزمون و گزینش رایحه

بهترین عطر زنانه
مغازه‌های دارای اعتبار را گزینش فرمائید

در شرایطی‌که به‌دنبال خرید بو‌های اصل و اورجینال می باشید، دکان‌هایی را تعیین نمائید که از آن ها اطمینان خیال داشته باشید. در تمام مغازه‌های دارای اعتبار، یک کارمند مطلع و عمل بلد موجود است که شمارا در گزینش و خرید رایحه مطلوب خویش ملازمت نماید. همینطور می توانید سختی قیمتی که مدنظر دارید را به فروشنده اعلام نمایید تا مطلوب‌ترین مورد‌ها را در اختیارتان قرار دهد.

ممکن میباشد فروشگاهی را مدنظر داشته باشید که بسیار کوچک و محلی بوده و بو‌های بها قابل قبولی داشته باشد. درباره با این گونه دکان‌ها می بایست بیان کرد که معمولا از بو‌های غیر اصل و تقلبی استعمال کرده و کیفیت ذیل‌خیس و در غایت، ماندگاری کمتری خواهند داشت.

از فروشنده یاری بگیرید

با آشنا شدن با عطر‌های گوناگون، دیگر تا اینجای فعالیت می بایست با رایحه گزینه عشق و علاقه خویش آشنا گردیده باشید. به یکی‌از دکان‌های معتیر بو فروشی مراجعه کرده و از فروشنده بخواهید شما‌را با اعتنا به بو آیتم عشق‌تان موعظه نماید. علم و تجربه فروشنده، شما‌را به انگیزه آیتم نظرتان خواهد رساند. فقط کافی میباشد تا بو و بها متبوع خویش را به وی بگویید.

در صورتیکه هنوز هم نمی‌دانید عطر گزینه عشق شما کدام میباشد، از فروشنده بخواهید تا پرطرفدارترین و دوستداشتنی‌ترین بو‌ها را به شما معرفی نماید.

آزمون و گزینش رایحه

زیاده روی نکنید

هر توشه که به خرید بو و ادکلن میروید، فقط ۶ گزینه را باز نگری کرده و زیاده روی نکنید. خویش را به ۶ جور رایحه محدود کرده و بالاتر از آن نروید. به‌این طرز به خیر هر بو را احساس خواهید کرد و شم بویایی‌تان در گیر مشکی نمیشود. همینطور از آنجاکه تعداد بو‌ها را کاهش داده و آیتم‌ها را محدود کرده‌اید، آیتم مطلوب‌تری را گزینش خواهید کرد.

رایحه را از درون شیشه عطر نمائید

وقتی که در اکنون خرید رایحه میباشید، نخست بو را از باطن بطری عطر فرمایید. به‌این طرز شل‌خیس خواهید فهمید که به بو این رایحه عشق و علاقه دارید یا این که نه. همینطور در‌صورتی‌که بدین سود رسیدید که بوی این رایحه را دوست ندارید، بوی آن تا تعدادی ساعت یاور شما نخواهد بود. در هنگام بوییدن بو، بیش تر از حد تنفس نکنید. زیرا بدین روش، ممکن میباشد احساس بویایی شما حساس شود.

رایحه را روی ورق آزمایش فرمائید

در صورتی‌که عطری را در شیشه آن بوییدید و به آن عشق و علاقه داشتید، مقدار پاره ای از آن را روی یک ورق (که معمولا در دکان‌ها موجود است) بزنید. بعداز سپری شد ۱۰ ثانیه آن را ببویید؛ در‌صورتی‌که هنوز هم به آن عشق دارید، اسم رایحه را روی آن نوشته و آن را در درون کیف خویش قرار دهید. بنابراین آن را در لیست بو‌های نیکو گردیده خویش قرار داده‌اید. در غایت احتمالا یک‌سری برگه را در کیف خویش قرار دهید.

بو آیتم عشق خویش را به پوست‌تان بزنید

در شرایطی که از فی مابین یکسری رایحه، یک کدام از تحت عنوان عطری آیتم نظرتان گزینش شد، قدری از آن را به مچ دست خویش اسپری نمائید. ۱۰ ثانیه به آن دوره دهید تا الکل آن به طور کامل حل شود. آن گاه بو را به آرامی استنشاق نمایید. گا‌ها بوی بو روی پوست پاره ای متعدد خواهد بود؛ به همین برهان مسلما آن را روی پوست خویش آزمایش فرمائید. روی هر دست‌تان صرفا از یک مدل رایحه به کار گیری فرمائید تا رایحه‌ها با هم مخلوط نشوند.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۴:۰۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

ادو تویلت (Eau de Toilette)

بهترین عطر زنانه
ادو تویلت (Eau de Toilette) : دوست داستنی ترین غلظتی که فروش بسیار متعددی هم در عالم دارااست، ورژن های ادوتویلت به حساب آورده می شود . بخش اعظمی از مارک های دیزاینر مثل هرمس(Hermes)، گرلن (Guerlain)، دیور (Dior)، شانل (Chanel) لالیک (Lalique) و . . . عطرهای مالامال طرفدارشان را در هر دو ورژن EDT و EDP ساخت مینمایند . عطرهایی که در‌این نوع بندی قرار دارا هستند، بسیار مطلوب فصل تابستان می باشند و در روزهای گرم بیشترین تاثیر گذاری را خواهند داشت .


ادوتویلت ها 5 الی 15 درصد روغن رایحه را در یک بطری یاور دارا هستند و با اعتنا به سبک بودن بو و اضافه بودن الکل آن، پخش بیشتری را نسبت به پرفیوم و ادو پرفیوم دارااست . معمولا شاهد ایجاد عطرهای ادتویلت در حجم های بالای 100 میل هستیم که 200 میل متداول ترین آن می‌باشد . علت این دستور، غلظت معدود روغن بو، ماندگاری کمتر نسبت به غلظت های دیگر و استعمال زیاد در حین روز است .

 

ادوکلون ها (Eau de Cologne) : ادوکلن ها دارنده غلظت 2 تا 4 درصد می باشند و سبک ترین غلظت بو تجاری به حساب آورده می شود و مطلقا دارنده ماندگاری بسیار پاره ای خواهند بود البته در به عبارتی یک سری ساعت ماندگاری، پخش خیر را قادر است داشته باشد . معمولا به خیال و خاطر فرار و گریز بودن این بو ها، حجم های تولیدی 200 میل و شاید هم طولانی تر میباشد تا در استعمال مکرر زود تمام نشود . ادوکلن ها بیشتراز 90 درصد بو های تابستانی پوشش می دهند. در بو های مردانه بیش تر از رایحه های زنانه از غلظت ادوکلون به کارگیری می‌شود .

 

 

افتر شیو (Aftershave) : کمترین غلظت عطری که معمولا 1 الی 3 درصد را پوشش می‌دهد، اوفرِش ها (Eau Fraiche) اسم دارا هستند که ماندگاری بسیار بسیار کمتری نسبت به بقیه غلظت ها دارا هستند و در شایسته ترین وضعیت 2 ساعت دوام خواهند داشت . بیشترین استعمال از این عطرها، پس از تصحیح و پس از گرمابه کردن میباشد .
همینطور در گیفت ست هایی (Gift set) که دارنده ورژن اصلی رایحه به همپا افتر شیو می‌باشد، با دقت به‌این که هر دو دارنده یک بو میباشند، می‌شود برای ارتقاء پخش و ماندگاری رایحه از افتر شیو ها به کار گرفت . اینکه در آغاز افتر شو را به پوست گرن، پشت گوش، مچ دستان مالید و ان بخش های را مرطوب نمود؛ آن‌گاه به آن نصیب ها رایحه را اسپری کرد تا ماندگاری و پخش عطرمان بهتر شود .

 

برای ماندگاری و پخش بوی رایحه و ادکلن بر روی پوست، نوشته‌ی علمی ای بدون نقص را در وب سایت قرار خوا‌هیم بخشید . مباحثی همچون دسته پوست (چرب، کم آب یا این که عادی) و . . . بازبینی میگردند . . .


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۵:۳۱ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

سر ماندگاری رایحه برخی از خانمها چه میباشد؟

بهترین عطر زنانه
قبلی از گزینش درست بو چند استراتژی های مختص درباره با دوره و مکان به کارگیری از رایحه موجود هست که روی اثر بخشی بوی بو و ماندگاری آن تاثیر بسزایی دارااست و این ها به عبارتی مواقعی می باشند که‌این خانم ها هنگام استعمال از بو رعایت می‌نمایند. فعلا بیایید در رابطه ۸ رمز زنانی که مدام بوی خوب می‌دهند بخوانیم.

 

سر ماندگاری رایحه برخی از خانمها چه میباشد؟

آیا کسی را میشناسید که مدام و در هر هنگامی بوی خیر بدهد؟ صراحت دارد خانم هایی می باشند که مدام بوی خوب میدهند. پیشین از تعیین درست رایحه یک سری استراتژی های مختص درباره با دوره و مکان استعمال از بو موجود هست که روی اثر بخشی بوی بو و ماندگاری آن تاثیر بسزایی داراست و این ها به عبارتی مواقعی می‌باشند که‌این خانم ها هنگام به کارگیری از بو رعایت می‌نمایند. فعلا بیایید در رابطه ۸ سر زنانی که مدام بوی خوب میدهند بخوانیم.

 

آن‌ها عطرهای کار کشته تعیین می نمایند

هیچ کدام از عطرها بوی یکسانی ندارند. عطرهای مرکبات خیلی زود از فی مابین می رود البته عطرهای تند و چوبی مثل چوب کفش تابستانی ماندگاری بیشتری دارا هستند. بدین ترتیب در شرایطی‌که ماندگای رایحه برایتان اهمیت متعددی داراست همت نمایید عطرهای این خانواده را هنگام خرید گزینش فرمایید.

 

آنان تعدادی لایه رایحه استعمال مینمایند

بیش تر عطرهای آیتم عشق شما از ژل شستشو گرفته تا لوسیون تن و روغن تن بو متفاوتی دارا‌هستند. زمانی چندین تا از این محصول ها را با هم به کار گیری نمائید تن تان عطرهای مختلفی به خودش می‌گیرد و در تمام روز یار شما میماند.

 

آنان می‌دانند بو را روی کدام نصیب از تن به کار گیری نمایند

هنگام به کارگیری از بو بالاتر از مچ دست بروید و روی بخش های گرم تن مثل شکم، سینه، پشت زانو و پشت گوش ها اسپری فرمائید. حرارت این بخش های تن سبب ساز میشود بوی بو بیش تر شود و نت میانی و نت مبنا آن تماما خارج بزند.

 

آنها بو را روی پوست نمی مالند

طولانی تر ما طبق عادت پس از این که بو را روی مچ دست می‌زنیم، مچ هر دو دست را به هم می مالیم. این فعالیت سبب می‌گردد بوی رایحه تحلیل رفته و ماندگاری آن هم پاک شود.

 

آن‌ها میدانند که چه وقتی از بو به کار گیری نمایند

شایسته ترین عصر برای به کارگیری از بو بعداز گرمابه وقتی که تن مرطوب میباشد می‌باشد. رطوبت، بوی رایحه را روی پوست نگهداری مینماید. این فعالیت بازدارنده لکه دار شدن جامه یا این که تیره شدن جواهرات تان می‌گردد.

 

آنان پوست را مرطوب نگه می دارا هستند

گذشته از به کار گیری از بو پوست را با کرم مرطوب کننده مرطوب فرمائید. پوست کم آب رایحه را به خویش جذب میکند و منجر سریع خیس از میان رفتن بو می‌گردد. پوست مرطوب سبب میشود رایحه ماندگاری بیشتری داشته باشد.

 

آنها از بو به خیر و خوبی مراقبت می نمایند

مولکول های بو در حالتی که در معرض رطوبت و گرما باشند زود از فی مابین میروند. به این ترتیب همت نمائید عطرها را درون خزینه حفظ نکنید و مدام در بخش ها کم آب و خنک مراقبت نمائید. برای مثال بالای گنجه یا این که روی میز آرایش و پیرایش.

 

آن‌ها در حین روز رایحه به کار گیری می‌کنند

رمز . ولی نکاتی که در صدر اشاره کردم تا حد متعددی تاثیر گذار میباشند. به این ترتیب هر وقت قرار بود دوره متعددی خارج از منزل باشید (تحت عنوان از دفتر می‌خواهید به یک وعده دیدار بروید.) کارایی فرمایید یکی عطرهای گزینه عشق و علاقه تان را یار خویش درون کیف داشته باشید تا بتوانید از آن در زمان روز استعمال فرمائید.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۹:۳۳ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

معرفی رایحه های زنانه ای که شیشه جدابی دارا هستند!

بهترین عطر زنانه
برای اشخاصی که دوستان عزیز دارید، مخلوق گردیده اند!؟ به ویترین مغازه بو زنانه الیسا خوش آمدید!

با ما هم پا باشید تا گران قیمت ترین ویترین رایحه های زنانه خویش را به شما معرفی کنیم و طبق رغبت خویش نسبت خصوصیت های اختصاصی هر رایحه، مثل ظواهر آن، عطر های آن و طبع آن، مبادرت به خرید رایحه زنانه گزینه عشق و علاقه خویش بطور بدون واسطه فرمایید.

بزرگترین شعار ما در الیسا پرفیوم، ارجینال بودن میباشد که با هر تضمینی که شما بخواهید می‌توانیم تولیدها به طور کامل اصلی را در مشت شما در اختیار بگذاریم.

عصر کوتاهی صرف فرمائید و پیشگفتار را مطالعه نمایید تا به سراغ ویترین برنده ترین بو زنانه برویم.


بو زنانه
رایحه و ادکلن زنانه
رایحه و ادکلن زنانه از جایی اهمیت پیدا می نماید که ایرانیان از دیرباز به مواد خوشبو کننده و به کارگیری از عطرها عشق و علاقه داشته اند، خوش عطر کننده ها و مواد معطر از قدیم تاکنون با سبک معاش ما گره خورده میباشد.

استعمال از بو زنانه دربین خانم ها بسیار رایج شده‌است و اکثر وقت ها بانوان به رایحه زدن عشق بخش اعظمی دارا هستند.

بو زدن علاوه بر اینکه موجب خوشبو شدن شما می گردد سبب ساز شادابی و جذابتر شدن شما نیز می شود و به شما احساس خودبا‌وری بهتری می‌دهد.

مقاله پیشنهادی:

معرفی 21 گزینه از شایسته ترین ادکلن های ارزان بها
از روی بو عطرها میتوان به خصوصیت های شخصیتی اشخاص پی موفقیت.

خانمهایی که که با بوی خوش در جامعه ظواهر می گردند جذابتر به لحاظ میرسند.
بو زنانه را بر طبق جور غلظت به سه مدل تقسیم میگردند:

پرفیوم
ادو پرفیوم
ادوتویلت
دوستداشتنی ترین روایح رایحه زنانه
از گزاره دوستداشتنی ترین روایح رایحه زنانه بو گلی میوه ای دارنده محبوبیت بیشتری میباشد ولی گزینش بو بو بسیار به وضعیت مختلفی بستگی داراست از پاراگراف : فصل و وضعیت آب و هوایی،و وضعیت مکانی که قرار میباشد برویم به صورت نمونه در محافل از صمیم قلب سفارش می شود از عطرهای رنانه سرد و ملایم به کارگیری فرمایید و یا این که در مجالس قانونی به کارگیری از بو زنانه های گرم و شیرین توصیه میشود.

همینطور برای فصول سرد سال عطرهای زنانه گرم و شیرین و گرم و تلخ توصیه می شود و در فصول گرم سال رایحه های زنانه خنک و ملایم تقاضای بیشتری دارا‌هستند عطرها از سه بو تشکیل‌شده اند که به آنان نت هم گفته می گردد:

نت ابتدایی
نت میانی
نت آخری
15 رایحه زنانه چیره جهان
در‌این نصیب ویترین 15 عطری را برای شما به اکران خوا‌هیم گذاشت تا برنده ترین رایحه زنانه عالم را بشناسید و با خصوصیت های آنها آشنا گردید. بریم که از بو 15 به او‌لین بو برسیم. این نکته را هم در لحاظ داشته باشید که ترتیب اقتدار رایحه ها به عدد را در لحاظ نگیرید و بدانید که تمامی این مورد ها با سبک یگانه خویش گزینه پسند اشخاص گوناگون ( بعضا مردم معمولی، بعضا سلبریتی ها و بعضی خانم های برنده ) قرار گرفته اند.

 

 


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۸:۳۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

تاریخچه عطر ارمانی

بهترین عطر زنانه
جورجیو آرمانی (Giorgio Armani) یک طراح مد ایتالیایی میباشد که به واسطه طرح‌های خرقه مردانه‌اش گزینه اعتنا قرار گرفت.

وی در ۱۱ جولای ۱۹۳۴ در ایتالیا چشم به جهان گشود و در صدر کار ‌اش را در یک دکان پباده سازی جامه مردانه مقدمه کرد.

در ده سال ۱۹۶۰ تا ۱۹۷۰ میلادی تحت عنوان طراح برای منزل مد "Nino Cerutti" فعالیت می‌کرد و بعداز آن صحیح قبلی از به تثبیت رساندن اسم و برندش، تحت عنوان طراح غیر وابسته برای شرکت و مارک‌های دیگر نیز کار می‌کرد.

وی اولی تیم از جامه‌های مردانه خویش را در سال ۱۹۷۵ عرضه کرد و بعداز آن یک خط تولید زنانه نیز در به عبارتی سال تاسیس کرد.

آرمانی مخاطبان گسترده‌ای را به واسطه فیلم دوست داستنی "Gigolo " به دست آورد. به دلیل آنکه از شخصیت های برتر آن فیلم، پباده سازی های شیک آرمانی را به بدن داشتند.

همکاری جورجیو در این زمینه راهی برای همکاری با فیلمسازان دیگر و در ادامه آن آوازه‌اش بود.

مارک جورجیو آرمانی در آخرها ده سال ۱۹۷۰ و اوایل ده سال ۱۹۸۰ به صورت کامل توسعه یافت و گروه های مختلفی با ارزش های گوناگون از گزاره: شلوار جین، جامه تحت، اسباب و اثاث جانبی، قرارداد با شرکت L'Oreal، رایحه و اثاثیه آرایشی را عرضه کرد.

 

بو و ادکلن های مارک جورجیو آرمانی - Giorgio Armani

اولین بو این کمپانی به اسم "Armani for women" و "Armani for Men" در سال ۱۹۸۲ معرفی شد.

این دو رایحه بخشی از تیم عطرهای مالامال فروش و دوستداشتنی این مارک میباشند که تاکنون نیز از محبوبیت آن ها کم نشده میباشد.


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۶:۲۴ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

چقدر از خاصیت عطرها با خبر می باشید؟

بهترین عطر زنانه
چقدر از خاصیت عطرها با خبر می باشید؟ آیا به بوی خوش تن و استعمال از بو و ادکلن اهمیت می دهید و در معاش شما یک حق تقدم میباشد؟ آیا پیش از خروج از خانه و رفتن به دور و بر‌کاری یا این که صمیمانه از بو به کارگیری می‌کنید؟ در شرایطی‌که پاسختان بدین سوالها مثبت میباشد به شما تهنیت میگوییم، شما طرفدار بوی خوش و شامه نواز میباشید و استعمال از رایحه در معاش شما یک ضرورت میباشد.

بو، ادکلن و دئودورانت امروزه فقط به جهت خواص خوشبوکنندگی‌شان وجود ندارد که گزینه به کارگیری قرار میگیرند بلکه این تولیدها دارنده فواید بی‌شماری میباشند که روی تندستی اشخاص تاثیر می گذارند. یکی مهمترین خاصیت عطرها غلبه بر استرس و در اختیار گرفتن آن میباشد، همینطور معالجه بی‌خوابی و شب بیداری‌های طولانی نیز از سایر خاصیت عطرها به حساب می آید. در صورتی‌که می خواهید از سایر خاصیت عطرها باخبر گردید مارا تا آخر این نوشته‌ی‌علمی ملازمت و همراهی نمائید.

۱۰ آیتم از خاصیت عطرها که شاید تاکنون به آن‌ها اعتنا نکرده باشید

۱ – بوی خوش و شامه نواز

این آیتم از خاصیت عطرها به طور کاملً واضح میباشد. حق تقدم استعمال گونه های عطرها از قبل تاکنون به خیال و خاطر بوی خوشی میباشد که از آن‌ها ساطع می گردد. زمانی به صورت روزمره از بو و ادکلن استعمال میکنید، همواره به شما یاری می کند بوی خوشی به یار داشته باشید و نیز بر بوی بدی که ممکن میباشد بر اثر فعالیت و کار روزانه یا این که گرمای هوا از تن منتشر شود پرهیز به کار میاورد.

 

۲ – بهبود رفتار و خو و دفع انرژی‌های منفی

از سایر خاصیت عطرها می‌قدرت به بهبود خلق و خوی و خو و صبر اشخاص اشاره نمود. به کارگیری از رایحه و ادکلن به شما یاری می نماید تا همواره روحیه خویش را محافظت نمایید. تنها کافی‌ست وقتی که در گیر استرس می باشید یا این که در معرض فشارهای کاری قرار دارید یا این که پیش از کمپانی در کنفرانس و جلسات مهم کاری که معمولاً احساسات منفی در شخص ارتقاء یافته و ممکن میباشد به باخت شخص منتهی گردد، از بو گزینه عشق خویش به کارگیری فرمایید. رایحه کردن این بو به شما روحیه داده و موجب میشود تمام احساسات منفی و واهمه درونی‌تان به یکباره از در بین رفته و احساسات مثبت وجودتان را لبریز نماید.

۳ – ارتقاء دهنده خودباوری

یک رایحه خوشبو و مطلوب هم صحیح مثل یک خرقه شیک و خوشگل کارکشته خواهد بود اقتدار خودباوری و اطمینان به خویش را در شما ارتقاء دهد. تعیین عطری مطلوب با حالت و شخصیت شما میتواند برگ چیره پیروزی شما باشد و به شما یاری دهد تا با توان و فارغ از خوف و استرس در حالت متعدد ظواهر گردید.

 

۴ – جذابیت بیش تر در ارتباطات

احساس بویایی یکی مهم ترین حواس پنج‌گانه میباشد. ممکن میباشد خویش شما هم گهگاه به واسطه رایحه خوشی که از مخاطبتان به مشام میرسید عاشق او و سخنانش گردیده باشید. پس می‌قدرت خاطرنشان کرد از خاصیت عطرها این میباشد که موجب میشوند شما دیدنی‌خیس به حیث برسید. رایحه و ادکلن به جهت اینکه سرشار از فرومون می‌باشند موجب میشوند مخاطبین بیشتری عاشق شما گردند.

۵ – تقویت قوای جنسی

اکثری از عطرها تحت عنوان تقویت‌کننده طبیعی قوای جنسی نیز کاربرد دارا‌هستند اما بعضا از عطرها لزوماً به همین خواسته ساخت گردیده و بوسیله پزشکان به بیماران پیشنهاد می گردند.

 

 


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۳:۲۸ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

چقدر از خاصیت عطرها با خبر می باشید؟

بهترین عطر زنانه
چقدر از خاصیت عطرها با خبر می باشید؟ آیا به بوی خوش تن و استعمال از بو و ادکلن اهمیت می دهید و در معاش شما یک حق تقدم میباشد؟ آیا پیش از خروج از خانه و رفتن به دور و بر‌کاری یا این که صمیمانه از بو به کارگیری می‌کنید؟ در شرایطی‌که پاسختان بدین سوالها مثبت میباشد به شما تهنیت میگوییم، شما طرفدار بوی خوش و شامه نواز میباشید و استعمال از رایحه در معاش شما یک ضرورت میباشد.

بو، ادکلن و دئودورانت امروزه فقط به جهت خواص خوشبوکنندگی‌شان وجود ندارد که گزینه به کارگیری قرار میگیرند بلکه این تولیدها دارنده فواید بی‌شماری میباشند که روی تندستی اشخاص تاثیر می گذارند. یکی مهمترین خاصیت عطرها غلبه بر استرس و در اختیار گرفتن آن میباشد، همینطور معالجه بی‌خوابی و شب بیداری‌های طولانی نیز از سایر خاصیت عطرها به حساب می آید. در صورتی‌که می خواهید از سایر خاصیت عطرها باخبر گردید مارا تا آخر این نوشته‌ی‌علمی ملازمت و همراهی نمائید.

۱۰ آیتم از خاصیت عطرها که شاید تاکنون به آن‌ها اعتنا نکرده باشید

۱ – بوی خوش و شامه نواز

این آیتم از خاصیت عطرها به طور کاملً واضح میباشد. حق تقدم استعمال گونه های عطرها از قبل تاکنون به خیال و خاطر بوی خوشی میباشد که از آن‌ها ساطع می گردد. زمانی به صورت روزمره از بو و ادکلن استعمال میکنید، همواره به شما یاری می کند بوی خوشی به یار داشته باشید و نیز بر بوی بدی که ممکن میباشد بر اثر فعالیت و کار روزانه یا این که گرمای هوا از تن منتشر شود پرهیز به کار میاورد.

 

۲ – بهبود رفتار و خو و دفع انرژی‌های منفی

از سایر خاصیت عطرها می‌قدرت به بهبود خلق و خوی و خو و صبر اشخاص اشاره نمود. به کارگیری از رایحه و ادکلن به شما یاری می نماید تا همواره روحیه خویش را محافظت نمایید. تنها کافی‌ست وقتی که در گیر استرس می باشید یا این که در معرض فشارهای کاری قرار دارید یا این که پیش از کمپانی در کنفرانس و جلسات مهم کاری که معمولاً احساسات منفی در شخص ارتقاء یافته و ممکن میباشد به باخت شخص منتهی گردد، از بو گزینه عشق خویش به کارگیری فرمایید. رایحه کردن این بو به شما روحیه داده و موجب میشود تمام احساسات منفی و واهمه درونی‌تان به یکباره از در بین رفته و احساسات مثبت وجودتان را لبریز نماید.

۳ – ارتقاء دهنده خودباوری

یک رایحه خوشبو و مطلوب هم صحیح مثل یک خرقه شیک و خوشگل کارکشته خواهد بود اقتدار خودباوری و اطمینان به خویش را در شما ارتقاء دهد. تعیین عطری مطلوب با حالت و شخصیت شما میتواند برگ چیره پیروزی شما باشد و به شما یاری دهد تا با توان و فارغ از خوف و استرس در حالت متعدد ظواهر گردید.

 

۴ – جذابیت بیش تر در ارتباطات

احساس بویایی یکی مهم ترین حواس پنج‌گانه میباشد. ممکن میباشد خویش شما هم گهگاه به واسطه رایحه خوشی که از مخاطبتان به مشام میرسید عاشق او و سخنانش گردیده باشید. پس می‌قدرت خاطرنشان کرد از خاصیت عطرها این میباشد که موجب میشوند شما دیدنی‌خیس به حیث برسید. رایحه و ادکلن به جهت اینکه سرشار از فرومون می‌باشند موجب میشوند مخاطبین بیشتری عاشق شما گردند.

۵ – تقویت قوای جنسی

اکثری از عطرها تحت عنوان تقویت‌کننده طبیعی قوای جنسی نیز کاربرد دارا‌هستند اما بعضا از عطرها لزوماً به همین خواسته ساخت گردیده و بوسیله پزشکان به بیماران پیشنهاد می گردند.

 

 


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۱:۳۲ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)

اشکال بو

بهترین عطر زنانه
عطرها از 78 الی 95 درصد الکل طبیعی به علاوه اسانس های روغنی ساخته میگردند.اینکه در هر عطری ترازو اسانس روغنی به فعالیت رفته چقدر باشد، اسامی مختلفی به عطرها می‌دهد که خوب میباشد شما هم با آنان آشنا گردید تا موقع خرید گزینش ظریف تری داشته باشید.

اشکال بو

* پرفیوم ها: پرفیوم ها شایسته ترین و با دوام ترین دسته رایح ها با 22 درصد اسانس روغنی می‌باشند.

* ادو پرفیوم ها: پس از پرفیوم ها، اتدوپرفیوم ها قرار می‌گیرند. این مجموعه با داشتن 15 الی 22 درصد روغن معطر سکو دوم را به دست می‌آورند.

* ادوتویلت ها: این گونه 8 تا 15 درصد اسانس روغنی دارا هستند.

* ادکلن ها: که برای مردان به کار گیری می‌شود صرفا حدود 4 درصد روغن دارا‌هستند.

* اوفرش ها: البته رقیق ترین عطرها اصطلاحا ادوفرش نامیده میگردند که 3 درصد اسانس روغنی دارا هستند و به فعالیت آنهایی میایند که دلشان میخواهد عطرشان بسیار ضعیف و ملایم باشد. هر چقدر واحد سنجش اسانس روغنی یک رایحه اضافه باشد قیمتش هم بیش تر و ماندگاری اش زیادتر خواهد بود. برای همین با توجچه به استعمال ای که از عطرتان می‌کنید یکی‌از جور های بالا را تعیین نمائید. معمولا برای ضیافت ها مدل اولیه و دوم مورد های بسیار قابل قبولی می‌باشند، به خصوص آنهایی که دوست ندارند عطرشان را به یاور شان ببرند و مجددا تجدیدش نمایند. برای به کار گیری های روزانه و گوشه و کنار های کاری، از ادوتویلت ها و ادوفرش ها استعمال فرمائید که عطر های رقیق و ملایمی دارا‌هستند. امروزه ادوپرفیوم ها و ادوتویلت ها، بیشترین ایجاد خودشان را دارا هستند. زیرا بشر های مدرن بیش تر از هر چیزی خواهان ماندگاری میباشند و هر دو این موردها ماندگاری نسبتا بالایی دارا هستند.

مراقبت رایحه
بعداز به کار گیری بو از سفت مسدود شدن درش مطمئن گردید. شیشه عطرها را در جاهای گرم یا این که در معرض فروغ خوشید قرار ندهید. این فعالیت سبب ساز از در میان رفتن بخش متعددی از بوی بو و در عین حالا تیره شدنش میشود. به همین خیال و خاطر میباشد که خیلی از تولیدکنندگان عطرها شیشه های تیره یا این که مات را برای عطرشان تعیین میکنند.

کارایی نمایید عطری را تعیین نمائید که انگار برای شما تاسیس شده است، عطری که با آن حس راحتی فرمایید. به اینکه این بو روی تن فلان دوست یا این که آشنا خوش بوست اکتفا نکنید. عطرها را صد رد صد بایستی روی تن خودتان آزمون نمائید. پوست هر کسی، معیار کم آب یا این که چرب بودنش و حتی بو فردی هر شخصی با دیگر افراد متعدد میباشد . هنگامی برای خرید رایحه به فروشگاهی میروید، آن رایحه را روی بدنتان اسپری فرمایید و بگذارید 10 دقیقه بماند. معمولا بعداز 10 دقیقه عطرها خودشان را نشان میدهند و میتوانید تشخیص بدهید برای شما مطلوب می‌باشند یا این که خیر ولی می باشند عطرهایی که در یک ساعت نخستین چندان دوست داشتنی به لحاظ نمیرسند و نو بعداز سپری شد یک ساعت خودی نشان میدهند. تلاش فرمایید برای خرید بو به هیچ عنوان و اصلا شتاب نکنید. یقین نمایید انسان لباسی با پارچه تحت را شل خیس از بو نامناسب تحمل می‌نماید!

 

 

 

 

 


برچسب: بهترین عطر زنانه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۹:۰۹ توسط:حامد موضوع: نظرات (0)